SAZINIETIES AR MUMS!

Adrese:

Ganību dambis 26-416,

Riga, LV-1005, Latvija

Tālrunis: +(371) 67383810
Fakss: +(371) 67383810

Mob.tel.: +(371) 28609491

e pasts: info@fashionlab.lv

 

 


 

VÄ“sture
Kompānija / Vēsture /

„Skaistums glābs pasauli”. MÄ“s ticam šim teicienam. Tieši tapÄ“c nosaucām mÅ«su firmu „Fashion Lab” – skaistuma radÄ«šanas laboratorija, jo uzskatam, ka arÄ« skaistumam ir vieta pat tādā utilitāra jomā kā apģērbu un formas radÄ«šana. MÄ“s esam jauni, uzņēmÄ«gi un ambiciozi. Saskaņā ar firmas darbÄ«bas stratÄ“Ä£iju darba un formas apģērbu razošanas procesā mÄ“s nodarbojamies arÄ« ar pilnÄ«gi jaunu modeļu izstrādi. Fashion Lab kolektÄ«vs ir domubiedru un maksimālistu komanda, kas sastāv no kvalificÄ“tiem, kompetentiem darbiniekiem, cilvÄ“kiem ar radošu un modernu domāšanas veidu.

Fashion Lab darbības pamatprincipi:

  • Klienta vÄ“lÄ“šanās ir likums - klientu un dizaineru kopÄ«ga darba rezultatā top jauni, unikāli modeļi;
  • Darba apģērba kvalitāte – mÅ«su modeļi tiek ražoti saskaņā ar visaugstākajām prasÄ«bām, kuras tiek izvirzÄ«tas darba apģērbiem: funkcionalitāte, drošÄ«ba, komforts. Stradājam ar kvalitatÄ«viem, izturÄ«giem, pārbaudÄ«tiem audumiem un furnitÅ«ru. Katrs izstrādājums iziet šÅ«šanas kvalitātes kontroli.
  • Produkcijas estÄ“tiskais izskats – drÅ«mu un vienmulÄ«gu darba apģērbu laiks ir pagājis. MÅ«su izstradajumos atspoguļosies JÅ«su uzņēmuma individualitāte, kas padarÄ«s JÅ«su firmas darbinieku imidžu atšÄ·irÄ«gu no konkurentiem. Uz izstradajumiem mes varam izvietot JÅ«su kompānijas logotipu.
  • Cena – Fashion lab ir ražotājfirma tāpÄ“c cenas ir daudz zemākas kā starpniekiem un piegādatājiem, pie tam mÅ«su cenu politika ir ļoti elastÄ«ga.
  • PasÅ«tÄ«juma izpildes laiks – viens no noteicošajiem veiksmÄ«gas sadarbÄ«bas faktoriem!

Pateicamies mÅ«su pastavÄ«gajiem klientiem par mÅ«su darba cienÄ«gu novertÄ“šanu!

PRIEKS BŪT JUMS NODERĪGIEM!

mājas lapu izstrāde, mājas lapu izveide, mājas lapas