SAZINIETIES AR MUMS!

Adrese:

Ganību dambis 26-416,

Riga, LV-1005, Latvija

Tālrunis: +(371) 67383810
Fakss: +(371) 67383810

Mob.tel.: +(371) 28609491

e pasts: info@fashionlab.lv

 

 


 

JÅ«ras flote
Produkcija / Formas apģērbs / Jūras flote /
Kombinezons

Pilns darba kombinezons ar funkcionāli Ä“rtām kabatām. Kabatas aizdaramas ar lÄ«plenti (iespÄ“jams variants ar spiedpogām). RāvÄ“jslÄ“dzÄ“ja aizdarei ir iespÄ“jams priekšÄ izvietot aizdares loksni, kas pasargā rāveslÄ“dzÄ“ju no mehāniskas iedarbÄ«bas un vÄ“ja.
Puskombinezons

Darba puskombinezons no ādai patÄ«kama augstas nodilumizturÄ«bas kokvilnas auduma ar saraušanas spÄ“jām zemak kā 1,5%. Modelim iespÄ“jmas ceļu uzlikas un klienta vÄ“lmÄ“m atbilstošs kabatu veids un izvietojums.
Formas džemperis

Formas džemperis no 100% vilnas. Iz pieejami dažādu pinumu veidi un adījuma sastāvs. Art. H-51

Džemperi ar uzkarsumu

džemperi ar uzkarsumu. Silts un patÄ«kams ādai. Pieejami plašÄ krāsu gammā.
Siltā jaka

Siltā jaka. Ūdens necaurlaidÄ«ga. Ir pieejama odere gan no sintepona, gan mākslÄ«gas kažokādas. Ir 4 priekšÄ“jas kabatas un 1 iekšÄ“jā. Piedāvājam arÄ« uzšuves ar uzvārdu, amatu, utt. Art. H - 39

Polo krekli

polo krekli. Dubultas apdares šuves,  neizstiepjama lentÄ«te pleca šuvÄ“,  ir ideāls laukums izšuvumiem un uzdrukām. Plaša krāsu gamma.

T-krekli

T-krekli. Dubultas apdares šuves, elastÄ«ga apkakle ar likru, neizstiepjama lentÄ«te pleca šuvÄ“, ir ideāls laukums izšuvumiem un uzdrukām. Plaša krāsu gamma.
Klasiskie krekli

Vienkrāsaini klasiskie krekli. MÅ«sdienÄ«gs oderaudums ir ideāli piemÄ“rots staru apkaklei un aprocu formai.Visas šuves ir dubultas, kas iztur biežu mazgāšanu.
Formas krekls

Formas krekls ar Ä«sām vai garām piedurknÄ“m. Ir pieejama plaša krāsu gamma. Art. H - 45

Kostīms jūras oficieriem

Formas kostīms no pusvilnas. Bikses un formas svārki. Paredzēts jūras oficieriem. Oficiāls un elegants. Neburzīgs, viegli kopjams materiāls ar Тeflona apdari. Art. H - 41

mājas lapu izstrāde, mājas lapu izveide, mājas lapas