SAZINIETIES AR MUMS!

Adrese:

Ganību dambis 26-416,

Riga, LV-1005, Latvija

Tālrunis: +(371) 67383810
Fakss: +(371) 67383810

Mob.tel.: +(371) 28609491

e pasts: info@fashionlab.lv

 

 


 

Vēsture
Kompānija / Vēsture /

„Skaistums glābs pasauli”. Mēs ticam šim teicienam. Tieši tapēc nosaucām mūsu firmu „Fashion Lab” – skaistuma radīšanas laboratorija, jo uzskatam, ka arī skaistumam ir vieta pat tādā utilitāra jomā kā apģērbu un formas radīšana. Mēs esam jauni, uzņēmīgi un ambiciozi. Saskaņā ar firmas darbības stratēģiju darba un formas apģērbu razošanas procesā mēs nodarbojamies arī ar pilnīgi jaunu modeļu izstrādi. Fashion Lab kolektīvs ir domubiedru un maksimālistu komanda, kas sastāv no kvalificētiem, kompetentiem darbiniekiem, cilvēkiem ar radošu un modernu domāšanas veidu.

Fashion Lab darbības pamatprincipi:

  • Klienta vēlēšanās ir likums - klientu un dizaineru kopīga darba rezultatā top jauni, unikāli modeļi;
  • Darba apģērba kvalitāte – mūsu modeļi tiek ražoti saskaņā ar visaugstākajām prasībām, kuras tiek izvirzītas darba apģērbiem: funkcionalitāte, drošība, komforts. Stradājam ar kvalitatīviem, izturīgiem, pārbaudītiem audumiem un furnitūru. Katrs izstrādājums iziet šūšanas kvalitātes kontroli.
  • Produkcijas estētiskais izskats – drūmu un vienmulīgu darba apģērbu laiks ir pagājis. Mūsu izstradajumos atspoguļosies Jūsu uzņēmuma individualitāte, kas padarīs Jūsu firmas darbinieku imidžu atšķirīgu no konkurentiem. Uz izstradajumiem mes varam izvietot Jūsu kompānijas logotipu.
  • Cena – Fashion lab ir ražotājfirma tāpēc cenas ir daudz zemākas kā starpniekiem un piegādatājiem, pie tam mūsu cenu politika ir ļoti elastīga.
  • Pasūtījuma izpildes laiks – viens no noteicošajiem veiksmīgas sadarbības faktoriem!

Pateicamies mūsu pastavīgajiem klientiem par mūsu darba cienīgu novertēšanu!

PRIEKS BŪT JUMS NODERĪGIEM!

mājas lapu izstrāde, mājas lapu izveide, mājas lapas