SAZINIETIES AR MUMS!

Adrese:

Ganību dambis 26-416,

Riga, LV-1005, Latvija

Tālrunis: +(371) 67383810
Fakss: +(371) 67383810

Mob.tel.: +(371) 28609491

e pasts: info@fashionlab.lv

 

 


 

Jūras flote
Produkcija / Formas apģērbs / Jūras flote /
Kombinezons

Pilns darba kombinezons ar funkcionāli ērtām kabatām. Kabatas aizdaramas ar līplenti (iespējams variants ar spiedpogām). Rāvējslēdzēja aizdarei ir iespējams priekšā izvietot aizdares loksni, kas pasargā rāveslēdzēju no mehāniskas iedarbības un vēja.
Puskombinezons

Darba puskombinezons no ādai patīkama augstas nodilumizturības kokvilnas auduma ar saraušanas spējām zemak kā 1,5%. Modelim iespējmas ceļu uzlikas un klienta vēlmēm atbilstošs kabatu veids un izvietojums.
Formas džemperis

Formas džemperis no 100% vilnas. Iz pieejami dažādu pinumu veidi un adījuma sastāvs. Art. H-51

Džemperi ar uzkarsumu

džemperi ar uzkarsumu. Silts un patīkams ādai. Pieejami plašā krāsu gammā.
Siltā jaka

Siltā jaka. Ūdens necaurlaidīga. Ir pieejama odere gan no sintepona, gan mākslīgas kažokādas. Ir 4 priekšējas kabatas un 1 iekšējā. Piedāvājam arī uzšuves ar uzvārdu, amatu, utt. Art. H - 39

Polo krekli

polo krekli. Dubultas apdares šuves,  neizstiepjama lentīte pleca šuvē,  ir ideāls laukums izšuvumiem un uzdrukām. Plaša krāsu gamma.

T-krekli

T-krekli. Dubultas apdares šuves, elastīga apkakle ar likru, neizstiepjama lentīte pleca šuvē, ir ideāls laukums izšuvumiem un uzdrukām. Plaša krāsu gamma.
Klasiskie krekli

Vienkrāsaini klasiskie krekli. Mūsdienīgs oderaudums ir ideāli piemērots staru apkaklei un aprocu formai.Visas šuves ir dubultas, kas iztur biežu mazgāšanu.
Formas krekls

Formas krekls ar īsām vai garām piedurknēm. Ir pieejama plaša krāsu gamma. Art. H - 45

Kostīms jūras oficieriem

Formas kostīms no pusvilnas. Bikses un formas svārki. Paredzēts jūras oficieriem. Oficiāls un elegants. Neburzīgs, viegli kopjams materiāls ar Тeflona apdari. Art. H - 41

mājas lapu izstrāde, mājas lapu izveide, mājas lapas