SAZINIETIES AR MUMS!

Adrese:

Ganību dambis 26-416,

Riga, LV-1005, Latvija

Tālrunis: +(371) 67383810
Fakss: +(371) 67383810

Mob.tel.: +(371) 28609491

e pasts: info@fashionlab.lv

 

 


 

Ziemas jakas un kostīmi
Produkcija / Formas apģērbs / Ziemas jakas un kostīmi /
Ziemas jaka H-68

H-67

H-65

Ziemais kostīms H-64

H-63

Siltais kombinezons H-62

Ziemas kostīms H-60

Ziemas jaka H-19

Mitrumnecaurlaidīga, vēju aizturoša jaka ar oderi un patīkamu flīsa auduma apkakles oderējumu, piedurkņu gali regulējas ar līplentes palīdzību, kabatas noslēptas zem aizdaru auduma loksnēm.
Mediķu jaka H-61

Ziemas kostīms H-15

Kombinēta auduma ziemas jaka ar iestrādātu atstarojosu lenti, iespējama kā iešūtā, tā arī izņemamā siltā odere. Pēc klienta vēlmes piedāvājam modeli šūt ar papildu iekšējām kabatām.
Rudens/ pavasara jaka ar oderi H-36

Rudens jaka bez siltā pildījuma, izmatojama arī vasarā lietus laikā. Jaka modelēta izmantojot augstas redzamības brīdinājuma elementus.
Ziemas kostīms H-10

Kostīms šūts no īpaši izturīga, ūdensatgrūdoša auduma. Jakas modelim ir siltais pildījums un papildus noņemamā siltā odere. Pamatjakas pildījumu un oderes siltinājuma blīvumu, kā arī kabatu daudzumu un izvietojumu izvēlas klients. Puskombinezona siltā odere ir izņemama.
jaka H-39

Ziemas jaka no ūdensnecaurlaidīga auduma. Ir pieejama odere gan no sintepona, gan mākslīgās kažokādas.
Parka H-37

Ziemas jaka no augstas redzamības brīdinājuma auduma ar atstarojošām lentēm. Modelim iespējama iešūtā vai noņemamā siltā odere, kapuce ir noņemama. Krāsu salikumu iespējams veidot, ņemot vērā klienta vēlmes un kompānijas koorparotīvo stilu.
Vējjaka ar oderi vadošajam personālam

Vējjaka šūta no īpašas mikrošķiedras auduma, kas ir mīksts, patīkams ādai, elpojošs un tai pašā laikā mitruma necaurlaidīgs.
Vējjaka H-19

Mitrumnecaurlaidīga, vēju aizturoša jaka ar oderi un patīkamu flīsa auduma apkakles oderējumu, piedurkņu gali regulējas ar līplentes palīdzību, kabatas noslēptas zem aizdaru auduma loksnēm.
Siltais kombinezons H-20

Kombinezons paredzēts darbam aukstos apstākļos, refridžeratoros un āra darbiem ziemā. Modeļa oriģinālās līnijas, košās krāsas, ērtas kabatas, rāvējslēdzēji biskšu staru apakšā, patīkama flīsa auduma odere apkaklē un kapucē padara šo kombinezonu patīkamu valkāšanai.
mājas lapu izstrāde, mājas lapu izveide, mājas lapas